خرید زمین در لاهیجان

خرید زمین در لاهیجان


برای خرید زمین در لاهیجان چه کار باید انجام بدید؟

شما برای خرید زمین موارد زیادی را باید مورد بررسی قرار دهید که ممکن است برای شما بسیارزمان بر باشد. در حالت کلی باید به نکاتی از قبیل موقعیت جغرافیایی، موقعيت فرهنگي، موقعیت اقتصادی و شرایط آب و هوایی منطقه اهمیت دهید.
شاید شما به دنبال محیطی زیبا و سرسبزباشید با چشم‌اندازهای طبیعی فوق ‌العاده که امنیت و دسترسی به مسیرهای اصلی از ویژگی هایش باشد،شاید به دنبال منطقه ای تاریخی گردشگری هستید پیشنهاد ما به شما خرید زمین در لاهیجان است. هنگامی که پای خرید زمین در لاهیجان مطرح می شود، مسلما شما در ذهنتان فضایی آرام ، با چشم اندازی زیبا نظیر باغ هایی با بوته‌های چای و بوی خوش بهار نارنج ، و نزدیکی به دریا کوه وجنگل را تصور می کنید. اگر می خواهید صاحب یک زمین در لاهیجان و یا با توجه به نقشه و سبک و سیاق خودتان یک زمین منحصر به فرد بیابید، اگر و ساخت و ساز می خواهید تمامی این ویژگی ها را در شمال داشته باشید بهترین گزینه لاهیجان است

خرید زمین در لاهیجان

قیمت زمین در لاهیجان چند است؟

راهنمای خرید زمین در لاهیجان

سعی کنید همه چيز را تجزیه و تحلیل کنید کيفيت منطقه اي که شما در آن زميني را خريداري مي کنيد، در موفقيت يا عدم موفقيت سرمايه گذاري و پيش بيني استقبال افراد و شرکت ها نسبت به اجاره يا خريد ملک شما تاثير مستقيم مي گذارد.دلیل خرید زمین در لاهیجان را مورد بررسی قرار دهید. به عنوان مثال، اگر شما در يک محله در نزديکي يکي از دانشگاه هاي کشور سرمايه گذاري کنيد، اين شانس را خواهيد داشت که پس از ساخت، واحدهاي خالي تان پر از دانشجويان و استادهايي شود که محلي زندگي شان از دانشگاه فاصله دارد. اگر زميني در جوار اين دانشگاه خريده ايد حتي مي توانيد آن را پانسيون (خوابگاه دانشجويي) کنيد يا يک زمين ورزشي براي آخر هفته هاي دانشجويان تدارک ببينيد.
امتيازات محله را بررسي کنيد. مثلا اينکه محله داراي چه امکاناتي است و مهمتر اينکه چه امکاناتي را نياز دارد. اگر زمين يا ملک شما در مکاني واقع شده باشد که از نظر سطح دسترسي به اماکن تفريحي – ورزشي يا فرهنگي رتبه خوبي دريافت کند ارزش زمين يا ملک شما هم بي شک بالا خواهد رفت. حتي اگر بخواهيد دست به کار ساخت و ساز در زمين شويد شناخت امکانات در تعيين هدف ساخت و ساز به شما کمک خواهد کرد. يعني کمبودها راهي پيش روي شما براي انتخاب بهترين بهره برداري از زمين تان باز مي کند. یا محله هايي که با فرصت هاي شغلي رو به رشد مواجه شده اند، توانايي جذب افراد بيشتري براي اجاره مسکوني و اداري دارند.
*آیا می دانید درصد زیادی از قشر مرفه ایران ثروت خودشان را از سرمایه گذاری در عرصه زمین کسب کرده اند وبخش عمده ای در شمال یران سرمایه گذاری کرده اند؟
- آیا می دانید با توجه به معضل کم آبی که سراسر کشور را تهدید می کند، جهت مهاجرتها در 15 سال آینده به سمت سرزمینهای شمالی کشور خواهد بود؟ طبق نظر کارشناسان متخصص این امر باعث می شود تقاضا برای خرید در 15 سال آینده بیش از حد افزایش یابد.

قیمت زمین در لاهیجان


خرید زمین در لاهیجان هر قدر هم که در آینده سود زیادی را برای شما داشته باشد، از لحاظ مالی هم باید به گونه ای باشد که توان مالی و موقعیت اقتصادی خریدار را هم در نظر بگیرد.. از این جهت مشاور املاک کاشانه با شرایط نقد و اقساط خرید زمین،دست مشتریان را از هر جهت آزاد گذاشته است .زمین هایی در مناطقی عالی با بهترین آب و هوا و چشم اندازهایی بکر که توانسته مشتریان بسیاری را به خود جلب کند. امروزه استان گیلان جایگاه خاصی برای سرمایه‌گذاری خرید زمین می باشد.استان گیلان یکی از استان های توریستی ایران است که با مناطق طبیعی و بکر خود توانسته گردشگران داخلی و خارجی زیادی را جذب کند تمامی این موارد موجب شده شهرهایی که منطقه گردشگری بهتری هستند و جذب بیشتری داشته اند پیشرفت بیشتری داشته باشند.شهر لاهیجان به دلیل داشتن موقعیت گردشگری و دسترسی عالی یکی از بهترین شهرهای گردشگری به شمار می آید خرید زمین در لاهیجان در واقع سرمایه گذاری عالی محسوب می شود.
در مشاور املاک کاشانه شما می توانید بهترین گزینه ای که در ذهن دارید را بیابید زمین هایی با موقعیت های عالی را متناسب با بودجه خود انتخاب و خریداری نمایید. قیمت مشاور املاک کاشانه متناسب با رضایت مشتری و رفاه حال این عزیزان در نظر گرفته شده است.
مشاور املاک کاشانه با در نظرگرفتن گزینه های مختلف مانند متراژ، ، موقعیت جغرافیایی و نزدیکیزمین به ساحل، نوع سند و … با قیمت های متفاوت را به شما پیشنهاد می دهد.
با ما تماس بگیرید ، ما بهترین نقطه شهر را با قیمت مناسب به شما معرفی خواهیم کرد : ۰۹۱۱۱۴۱۴۳۶۳
قیمت خرید زمین در لاهیجانخرید زمین در لاهیجان

ما اینطور متوجه شدیم شما از املاک زیر خوشتون میاد

خارج از محدوده
زمین با قیمت استثنایی درلاهیجان
مساحت : 250 60,000,000تومان
آزادگان
یک واحد نوساز در گلستان لاهیجان
مساحت : 61 341,000,000تومان
سوستان
خرید سوئیت ارزان در سوستان
مساحت : 60 294,000,000تومان
شیخ زاهد
خرید ملک در لاهیجان
مساحت : 230 1,400,000,000تومان
آزادگان
فروش آپارتمان نوساز 4 واحدی درلاهیجان
مساحت : 112 336,000,000تومان
خارج از محدوده
فروش زمین 3760 متری در روستای چلک
مساحت : 3760 0تومان
سعدی
فروش آپارتمان شیک در لاهیجان
مساحت : 105 493,500تومان
حاشیه استخر (دریاچه لاهیجان)
آپارتمان 95 متری رو به روی استخر لاهیجان
مساحت : 95 0تومان
تربیت
فروش آپارتمان مدرن در لاهیجان
مساحت : 66 151,800,000تومان