روش سرمایه ‌گذاری در بازار املاک لاهیجان

  • صفحه اصلی
  • روش سرمایه ‌گذاری در بازار املاک لاهیجان

سرمایه گذاری در لاهیجان

روش سرمایه ‌گذاری در بازار املاک لاهیجان

حتی با وجود این که گاهی با رکود در بازار مسکن نیزمواجه میشویم همیشه بوده اند کسانی که از بازار ملک و املاک سود های فراوانی را برده اند، و همواره به ثروت خود افزوده اند. فکر می کنید اینکار به چه صورت انجام شده است؟
این اتفاق صرفا به‌خاطر این صورت گرفته که سرمایه ‌گذاران با استفاده از قوانینی کاملا ساده و البته کاربردی، توانسته اند سرمایه خود را مدیریت و در مسیری درست سرمایه‌گذاری کنند.
با توجه به توریستی بودن شهر لاهیجان و پیشرفت همیشگی این شهر در امر گردشگری سرمایه ‌گذاری در بازار املاک لاهیجان نوعی از سرمایه گذاری بلند‌مدت است.
سرمایه گذاری در بازار املاک یک سرمایه گذاری کوتاه مدت نبوده، و باید باور داشته باشیم که این نوع از سرمایه گذاری دارای سود آوری زودهنگام نیست، پس در سرمایه گذاری در بازار املاک و مستغلات، صبر برای خرید و یا فروش ملک نخستین راهکار مناسبی است که باعث سودآوری خواهد شد، و این امر نیاز به زمان بلندی دارد. نکته ای دیگر که اهمیت دارد این است که اگر برای خرید خانه نقدینگی کاملی در اختیار ندارید، می توانید بر روی وام های مسکن نیز حساب باز کنید، منتها در این امر مهمترین چیز این است که به سود وام دریافتی به خوبی فکر کنید، تا در آینده دچار مشکل نشوید. شاید لازم باشد بدانید که با خرید ملک و اجاره آن نیز می توانید بخش زیادی از اقساط ماهیانه را جبران کنید.وبا توجه به ورود تعداد زیاد گردشگر به شهر لاهیجان و اقامتشان در شهر شما هیچ وقت نگران اجاره رفتن ملک خود نخواهید بود

مشاور املاک برای سرمایه گذاری

املاک کوچک تر گزینه هایی مناسب برای سرمایه گذاری :

در زمانی که بازار املاک در رکود بلند مدت فرو می رود، بازار مسکن سودآور نیست، لذا در این شرایط بهترین نوع سرمایه گذاری خرید املاک کوچک می باشد،و یا زمانی که خود شما دارای سرمایه کمتری برای خرید هستید زیرا به سرمایه اولیه کمتری نیاز دارد و در صورت رکود بلند مدت این املاک راحتتر به نقدینگی تبدیل خواهند شد، و یا راحتتر از املاک بزرگتر به اجاره خواهند رفت. اما نکته ای را فراموش نکنید، در سرمایه گذاری درجا نزنید، با تکرار این کار و به دست آوردن سرمایه لازم در نهایت این کار را برای املاک بزرگ نیز امتحان کنید.

خرید املاک کوچک در لاهیجان
فروش ملک تجاری در لاهیجان

خرید مسکونی یا تجاری لاهیجان

سرمایه گذاری در املاک تجاری بهتر از مسکونی می باشد

بی شک املاک تجاری در لاهیجان با قیمت های بسیار بالاتری از املاک مسکونی خرید و فروش می شوند، و متقاضیان این نوع از املاک همیشه در بازار به دنبال ملکی مناسب می گردند. اگر سرمایه کافی دارید به جای خرید ملک های مسکونی به خرید املاک تجاری بپردازید، چرا که بهترین گزینه در سرمایه گذاری املاک و مستغلات بر روی املاک تجاری می باشد. از این رو سه امتیاز در اختیار شما خواهد بود، اول اینکه هرگز برای رسیدن فصل نقل وانتقالات لازم نیست صبر کنید، و دوم حضور مشتریان همیشه پشت درب ملک شماست.سوم اینکه با توجه به این که لاهیجان به عنوان عروس شهرهای گیلان بسیار شناخته شده است ارزش ملکهای تجاری و مسکونی این شهرروز به روز بیشتر میشودو با خرید ملک تجاری چه برای شروع شغل در آن ملک و چه برای سرمایه گذاری همواره سود آور خواهد بود .

با ما تماس بگیرید ، ما بهترین نقطه شهر را با قیمت مناسب به شما معرفی خواهیم کرد

تماس بگیرید

سرمایه گذاری در شهر لاهیجان

سرمایه گذاری در شهر زیبای لاهیجان

ادامه مطلب

خرید زمین در لاهیجان

خرید زمین با قیمت مناسب در شهر زیبای لاهیجان

ادامه مطلب