۰۱۳۴۲۲۲۴۵۸۵ info@amlaklahijan.com

املاک لاهیجان - خرید آپارتمان در لاهیجان

خرید آپارتمان در لاهیجان

 

آپارتمان 170 متری در گارگر فرد لاهیجان دارای آسانسور دارای 5 طبقه و 5 واحد که طبقه 4 جهت فروش موجود می باشد آپارتمان مورد نظر فول امکانات و با ویویی فوق العاده می باشد و همچنین قیمت آپارتمان موردنظر متری 9500000 تومان می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

نه تنها برای خرید آپارتمان در لاهیجان با قیمت مناسب و موقعیت عالی بلکه در هر جای دیگر باید نکاتی را پیش از خرید آپارتمان رعایت کنید که بعد از خریداری کردن آپارتمان پشیمان نشوید.

در خرید آپارتمان به نکات زیر توجه داشته باشید.
1 - هنگام بازدید از ملک به کوچه توجه کنید کوچه های باریک ممکن است در زمان اسباب کشی شما را با مشکل روبرو سازد. همچنین کوچه های پر تردد معمولا سر و صدای بیشتری دارند.
2 - داشتن همسایه‌ی خوب نقش مهمی جهت آرامش داشتن در خانه دارد. شاید حتی بتوان گفت همسایه‌ی خوب و بی‌حاشیه از مهم‌ترین موارد قواعد خرید خانه باشد. حین بازدید از ملک در این مورد تحقیق کنید.
3 - دسترسی سریع و آسان به امکانات عمومی همچون ایستگاه های تاکسی و اتوبوس یا سوپر مارکت ها یکی از ضروریات می باشد که باید به آن توجه داشته باشید.

4 - اگر برایتان مهم است که کمد، مبلمان ، کتابخانه یا یخچال تان به راحتی وارد ساختمان شود باید عرض درب ورودی حداقل 110 سانتی متر باشد.همچنین به عرض راهرو ها و ارتفاع سقف نیز توجه کنید
5 - مشرف نبودن درهای ورودی به یکدیگر، عایق صدا بودن و پنجره‌های دوجداره می‌توانند در حفظ حریم شخصی شما موثر باشند.

 

قیمت هر متر: 9500000 تومان
متراژ: 170 متر
قیمت کل: 1,615,000,000 تومان
پارکینگ دارد
انبار دارد
تعداد اتاق: 3
معامله جهت: خرید و فروش
نام منطقه : منطقه یک
نام خیابان : کارگر
شماره تماس : 09111414363